Nr katalogowy: 49

Błażej OSTOJA-LNISKI (ur. 1974)

Nr katalogowy: 49

Bez tytułu, 2018

litografia, papier; 41 x 28,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: B. O- Lniski' 18.
Cena sprzedaży 150 zł