Nr katalogowy: 53

Czesław RADZKI (ur. 1948)

Nr katalogowy: 53

Drony (anioły), 2018

olej, płótno; 50 x 40 cm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie: CZESŁAW RADZKI / OLEJ - PŁÓTNO / 50 x 40 / TYTUŁ - DRONY (ANIOŁY) / ROK - 2018.
Cena sprzedaży 1 000 zł