Nr katalogowy: 55

Łukasz RUDNICKI (ur. 1973)

Nr katalogowy: 55

Czasami w niedzielę, 2013

akryl, płótno; 30 x 45 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "CZASAMI W NIEDZIELE", AKRYL, 30 x 45, 2013 / - ŁUKASZ RUDNICKI - W-WA.
Cena sprzedaży 700 zł