Nr katalogowy: 58

Jacek STASZEWSKI (ur. 1965)

Nr katalogowy: 58

Konik polski III, 2018

akryl, płótno; 30 x 30 xm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie ramy: JACEK STASZEWSKI / "KONIK POLSKI III" / 2018 / AKRYL NA PŁÓTNIE.
Cena sprzedaży 500 zł