Nr katalogowy: 81

Andrzej ZWIERZCHOWSKI (ur. 1954)

Nr katalogowy: 81

Prawie pełnia, 2014\9

akryl, płótno; 30 x 40,5 cm;
sygn. l. d.: monogram wiązany AZ 2019;
Cena sprzedaży 1 000 zł