13 maja 2019

Szanowni Państwo

 I wielkie słowa podziękowania dla Domu Aukcyjnego Rempex, który w sposób profesjonalny, z zaangażowaniem i… z pewną ilością cierpliwości dla nas, przygotował Aukcję.

prof. Jacek Dyrzyński
Przewodniczący Zarządu Towarzystwa Przyjaciół ASP

prof. Krzysztof Trusz
Kurator

prof. Artur Winiarski
Autor not biograficzno-artystycznych

Elżbieta BANECKA (ur. 1965)

1
Tokimono, 2017 olej, płatki złota, tektura; 13,5 x 13,4 cm;
Cena sprzedaży 700 zł

Agnieszka CIEŚLIŃSKA-KAWECKA (ur. 1964)

2
Cena sprzedaży 500 zł

Mateusz DĄBROWSKI (ur. 1980)

3
Center, 2019 sitodruk, papier; 32,7 x 25,3 cm;
sygn., dat. i opisane u dołu: CENTER 18 3/5 M. DĄBROWSKI 18'.
Cena sprzedaży 400 zł

Maciej DUCHOWSKI (ur. 1981)

4
Zakłócenie # 61, 2011 akryl, kolaż, płótno; 60 x 50 cm;
Cena sprzedaży 500 zł

PRACA STUDENCKA - ĆWICZENIE III ROK

5
Kopia rzeźbiarska: fragment krucyfiksu z XV w, 2014 materia imitująca kamień; 18 x 92 x 28,5 cm.
Cena sprzedaży 1 000 zł

Jacek DYRZYŃSKI (ur. 1946)

6
Interferencje 6, 2011 akryl, płyta, bambus; 4,5 x 40 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie
Cena sprzedaży 4 500 zł

Mikołaj DZIEKAŃSKI (ur. 1978)

7
Bez tytułu, 2015 olej, płótno; 49 x 63 cm;
Cena sprzedaży 1 100 zł

Marek DZIENKIEWICZ (ur. 1951)

8
Roślina ?, 2017 akryl, płótno; 92 x 68 cm;
Cena sprzedaży 1 000 zł

Janusz FOGLER (ur. 1950)

9
Zaproszenie do Gruzji, 1980 fotografia klasyczna, sklejka; 77,5 x 53 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie: Zaproszenie do Gruzji (1980) / c by Janusz FOGLER / 6/25.
Cena sprzedaży 1 000 zł

Roch Sławomir FOROWICZ (ur. 1958)

10
Blok 11, 2019 technika włąsna, płótno; 33,5 x 27 cm;
Cena sprzedaży 1 000 zł

Mariusz GAJEWSKI (ur. 1971)

11
Z cyklu "Zona", 2018 mokry kolodion, papier; 48,5 x 68,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany u dołu: Z cyklu "Zona" Mariusz Gajewski, 2018.
Cena sprzedaży 500 zł

Piotr GARLICKI (ur. 1969)

12
Kura, 2008 gwasz, papier; 12 x 17 cm (w świetle oprawy);
niesygn.
Cena sprzedaży 300 zł

Piotr GAWRON (ur. 1943)

13
Rzut młotem, 2009 brąz; 5 x 15,8 x 15,8 cm;
na podstawie w rogu wybity znak: gmerk?;
Cena sprzedaży 500 zł

Henryk GOSTYŃSKI (ur. 1960)

14
"Parkan" 1998 technika autorska, tektura; 100 x 70 cm;
Cena sprzedaży 2 600 zł

Monika HANULAK

15
Must have ołówek, papier; 29,5 x x20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: "MUST HAVE" MONIKA HANULAK 2018.
Cena sprzedaży 100 zł

Leszek HOŁDANOWICZ (ur. 1937)

16
Pejzaż poranny sitodruk, papier; 70 x 100 cm;
odbitka autorska;
Cena sprzedaży 800 zł

Krzysztof JABŁONOWSKI (ur. 1966)

17
Z cyklu: Wiedeń, 2014 fotografia żelazowo-bromowa baryt, papier; 31,5 x 25,1 cm;
sygn. p. d. pod zdjęciem: K. Jabłonowski.
Cena sprzedaży 800 zł

Paula JASZCZYK (ur. 1977)

18
Zewnątrz / Wewnątrz - 9 - dyptyk, 2019 olej, płótno; średn. 40 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie każda z części: PAULA JASZCZYK / ZEWNĄTRZ [WEWNĄTRZ] - 9 / 2019.
Cena sprzedaży 500 zł

Piotr JAWOROWSKI (ur. 1954)

19
Cykl l, seria ll, nr 6: Kompozycja z pryzmatem, 2019
druk cyfrowy, papier; 79,7 x 59,7 cm;
Cena sprzedaży 200 zł

Michał JĘDRCZAK (ur. 1955)

20
Zabawy uliczne, 2010 tempera, papier; 34,5 x 46 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: okrągła pieczątka artysty z napisem: MICHAŁ JĘDRCZAK / 2010 / parafka autorska / ZABAWY ULICZNE;
Cena sprzedaży 200 zł

Wiktor JĘDRZEJEC (ur. 1961)

21
Bieg, 2018 czarny tusz, pędzel, papier; 100,5 x 51,5 cm (w świetle oprawy).
Cena sprzedaży 500 zł

Ryszard KAJZER (ur. 1973)

22
Happy New, 2018 sitodruk, papier; 100 x 69,7 cm;
sygn. p. d.: KAJ / ZER RKajzer.
Cena sprzedaży 200 zł

Artur KRAJEWSKI (ur. 1971)

23
Foty pstrykam stopą - tryptyk, 2017 fotografia, grafika komputerowa, papier; 40 x 35 cm (każda z części);
sygn., dat. i opisana na odwrocie każda z części, lewa i prawa strona
Cena sprzedaży 500 zł

Jan KUCZ (ur. 1936)

24
Głowa garnek, 1992 ceramika; 15,5 x 28 x 21 cm;
sygn. na spodzie: KUCZ / 92.
Cena sprzedaży 600 zł

Stanisław KULON (ur. 1930)

25
Madonna z ptaszkami, 2015 drewno polichromowane; 69 x 18 x 10 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: 2015 / ST. KULON.
Cena sprzedaży 1 500 zł

Stanisław KUREK (ur. 1934)

26
Zabudowania ze skansenu W. Siemiona,2015 akwarela, papier; 26,5 x 37 (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Kurek' 2015;
Cena sprzedaży 500 zł

Robert KURZAJ (ur. 1953)

27
Mielnik nad Bugiem 07, 2009 litografia barwna, papier; 62,5 x 67 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisana u dołu
Cena sprzedaży 200 zł

Robert KURZAJ (ur. 1953)

28
Z cyklu: Brzeźno, 2009 litografia barwna, papier; 60,5 x 66,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisane u dołu: Litografia 2009 r 2/2 z cyklu BRZEŹNO Z - podpis artysty.
Cena sprzedaży 200 zł

Robert KURZAJ (ur. 1953)

29
Mielnik nad Bugiem 04, 2009 litografia barwna, papier; 60,5 x 66,4 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisane u dołu: Litografia 2009 r. 1/2 "Mielnik nad Bugiem 04" podpis artyst
Cena sprzedaży 200 zł

Grażyna LANGE (ur. 1961)

30
Polska szkoła książki obrazkowej, 2018 ofset, papier; 96,5 x 67,7 cm.
Grafik, projektantka książek. Zrealizowała już ponad 100 projektów książek.
Cena sprzedaży 100 zł

Barbara LOREK (ur. 1962)

31
Geometria magiczna, 2017 glina szamotowa, szkliwa, angoby; 43,8 x 43,4 cm;
dat. i opisana markerem na odwrocie: BARBARA LOREK / 2017 B. Lorek 2017.
Cena sprzedaży 400 zł

Piotr LOREK (ur. 1958)

32
Z cyklu "Rozmówki", 2018 twardy fajans, farby podszkliwne; 28,5 x 29 cm;
sygn. p. d.: LOREK.
Cena sprzedaży 300 zł

Andrzej ŁOJSZCZYK (ur. 1941)

33
Martwa natura z wazą, 2018 olej, sklejka; 60 x 90;
sygn. p. d.: A. ŁojszczyK 2018 r;
Cena sprzedaży 1 000 zł

Wiesław ŁUCZAJ (ur. 1960)

34
Apollo 11, 2015 akryl, szlagaluminium, płótno; 40 x 40 cm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie
Cena sprzedaży 1 000 zł

Mateusz MACHALSKI (ur. 1989)

35
Fotel, 2018 olej, płótno; 110 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: MATEUSZ MACHALSKI "FOTEL" 2018.
Cena sprzedaży 1 000 zł

Lech MAJEWSKI (ur. 1947)

36
Bez tytułu, 2019 technika własna, papier; 20,2 x 29,2 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: 10.04.2019 LECH / MAJEWSKI.
Cena sprzedaży 500 zł

Danuta MAKOWSKA (ur. 1930)

37
Góry l, 2012 olej, płótno; 50 x 65 cm;
sygn. p. d.: D. MAKOWSKA;
Cena sprzedaży 1 000 zł

Eugeniusz MARKOWSKI (1912-2007)

38
Bez tytułu tempera, papier; 42 x 29,2 cm;
sygn. p. d.: E Markowski.
Cena sprzedaży 3 500 zł

Paweł MICHALAK (ur. 1953)

39
Park Natolin, 2003 gwasz, papier; 30 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: P. MICHALAK 2003;
Cena sprzedaży 500 zł

Grzegorz MROCZKOWSKI (ur. 1966)

40
Pejzaż VIII/19, 2019 akwarela, papier; 39 x 49 (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisane u dołu: 2019 Pejzaż VIII/19 Mroczkowski;
Cena sprzedaży 1 000 zł

Aleksander MYJAK (ur. 1985)

41
Ryba I, 2013 węgiel, papier; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.:Aleksander Myjak 2013.
Cena sprzedaży 600 zł

Tomasz MYJAK

42
Z cyklu "Ogród", 2012 akryl, olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: TOMASZ Myjak / z cyklu "OGRÓD" 2012.
Cena sprzedaży 1 000 zł

Hieronim NEUMANN

43
Bez tytułu, 2000 gwasz, papier; 29 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: H. NEUMANN.
Cena sprzedaży 500 zł

Hieronim NEUMANN

44
Bez tytułu, 2000 gwasz, papier; 20 x 29 cm ( w świetle oprawy);
sygn. p. d.: H. NEUMANN.
Cena sprzedaży 500 zł

Andrzej NOWACZYK (ur. 1945)

45
Chiaroscuro 03, 2017 druk, papier; 100 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu: CHIAROSCURO 03 2/10 A. NOWACZYK 2017.
Cena sprzedaży 100 zł

Andrzej NOWACZYK (ur. 1945)

46
Chiaroscuro 05, 2017 druk, papier; 100 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu: CHIAROSCURO 05 2/10 A. NOWACZYK 2017.
Cena sprzedaży 200 zł

Dorota OPTUŁOWICZ McQUAID (ur. 1962)

47
Z cyklu "Jak co dzień" X serigrafia, papier; 50 x 70 cm;
sygn. i opisane u dołu: z cyklu "Jak co dzień" X 11/25 Optułowicz McQuaid.
Cena sprzedaży 200 zł

Paweł OSIAL

48
Bez tytułu, 2019 tusz, papier; 29,5 x 19,5 cm;
sygn. i dat. u dołu: Paweł | 2019 | Osial.
Cena sprzedaży 200 zł