13 maja 2019

"Szanowni Państwo

 I wielkie słowa podziękowania dla Domu Aukcyjnego Rempex, który w sposób profesjonalny, z zaangażowaniem i… z pewną ilością cierpliwości dla nas, przygotował Aukcję"

prof. Jacek Dyrzyński

Przewodniczący Zarządu Towarzystwa Przyjaciół ASP

prof. Krzysztof Trusz

Kurator

Błażej OSTOJA-LNISKI (ur. 1974)

49
Bez tytułu, 2018 litografia, papier; 41 x 28,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: B. O- Lniski' 18.
Cena sprzedaży 150 zł

Roman PIETRZAK (ur. 1963)

50
Zez, 2008 brąz, drewno; 23 x 13 x 11 cm;
sygn. u dołu brązowej rzeźby: monogram wiązany PR.
Cena sprzedaży 800 zł

Sylwester PIĘDZIEJEWSKI (ur. 1966)

51
Pejzaż z Jerozolimy akryl, papier, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: S. P. 2018;
Cena sprzedaży 500 zł

Igor PRZYBYLSKI (ur. 1974)

52
Czeske Velenice, 2015 fotografia cyfrowa, PCV; 50 x 66,5 cm;
sygn. i opisane na odwrocie: DIGITAL PRINT / PVC IGOR PRZYBYLSKI / 50 x 67 cm ceske velenice / /P'15.
Cena sprzedaży 450 zł

Czesław RADZKI (ur. 1948)

53
Drony (anioły), 2018 olej, płótno; 50 x 40 cm;
Cena sprzedaży 1 000 zł

Sławomir RATAJSKI (ur. 1955)

54
Leśny ukrzesłowiony, 2016 olej, płótno; 100 x 73 cm;
sygn. i dat. l. d.:RATAJSKI ' 16;

Łukasz RUDNICKI (ur. 1973)

55
Czasami w niedzielę, 2013 akryl, płótno; 30 x 45 cm;
Cena sprzedaży 700 zł

Andrzej RYSIŃSKI (ur. 1958)

56
Czarny, 2015 wydruk pigmentowy, płótno; 80 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ANDRZEJ RYSIŃSKI, CZARNY, 80 X 100, WYDRUK PIGMENTOWY, PŁÓTNO, 2015.
Cena sprzedaży 1 000 zł

Wojciech SADLEY (ur. 1932)

57
Święto wiosny, 2018 technika własna, papier; 59 x 42 cm;
sygn., dat. i opisane p. d.: SADLEY / //ŚWIĘTO WIOSNY / 2018 R.
Cena sprzedaży 200 zł

Jacek STASZEWSKI (1933-2013)

58
Konik polski III, 2018 akryl, płótno; 30 x 30 xm;
Cena sprzedaży 500 zł

Janusz STANNY (1932-2014)

59
Reprint okładki do książki Burzliwe życie Lejzorka Rojtszwańca Wydawnictwo Iskry 1959 / 2011
reprint sitodruk, papier; 83,7 x 59 cm;
Cena sprzedaży 100 zł

Janusz STANNY (1932-2014)

60
Reprint okładki do książki Witaj Smutku Wydawnictwo Iskry 1956 / 2011;
reprint sitodruk, papier; 83,7 x 59,2 cm;
Cena sprzedaży 100 zł