13 maja 2019

"Szanowni Państwo

 I wielkie słowa podziękowania dla Domu Aukcyjnego Rempex, który w sposób profesjonalny, z zaangażowaniem i… z pewną ilością cierpliwości dla nas, przygotował Aukcję"

prof. Jacek Dyrzyński

Przewodniczący Zarządu Towarzystwa Przyjaciół ASP

prof. Krzysztof Trusz

Kurator

Apoloniusz WĘGŁOWSKI (ur. 1951)

73
Kompozycja, 2012 ołówek, papier; 11,5 x 10,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: APOLONIUSZ WĘGŁOWSKI, dat. p. d.: 2012.
Cena sprzedaży 400 zł

Mariusz WIDERYŃSKI

74
Determinacja VII, 2009 technika własna; 59,5 x 59,5 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie: Mariusz Wideryński, 2009 / WYDRUK PIGMENTOWY / ZD. 3/12.
Cena sprzedaży 1 000 zł

Stanisław WIECZOREK (ur. 1943)

75
Słoneczko VIII, 2015 druk cyfrowy, półtno; 90,5 x 90,5 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu: Słoneczko VIII, druk cyfrowy St. Wieczorek 2015 r.
Cena sprzedaży 800 zł

Artur WINIARSKI (ur. 1960)

76
Muchina. Mosfilm, 2008 gwasz, papier; 29,3 x 41,6 cm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie
Cena sprzedaży 250 zł

Marcin WŁADYKA (ur. 1975)

77
Festiwal Gwiazd, 2008 offset, papier; 97,7 x 68 cm;
sygn. p. g.: drukowany podpis artysty / projekt: marcin władyka / headmadé studio / 2008.
Cena sprzedaży 100 zł

Marcin WŁADYKA (ur. 1975)

78
Piraci z dna Wisły, 2019 offset, papier; 97,5 x 68;
sygn. p. g.: projekt: Marcin&Zuzia Władyka / drukowany podpis artysty.
Cena sprzedaży 100 zł

Marcin WŁADYKA (ur. 1975)

79
Bem! Powrót człowieka armaty, 2018 offset, papier; 98 x 68 cm;
sygn. p. strona: projekt plakatu: Marcin Władyka / drukowany podpis artysty.
Cena sprzedaży 100 zł

Mariusz WOSZCZYŃSKI (ur. 1965)

80
Beach - Boulevard, 1999 litografia, papier; 50,5 x 69,5 cm;
Cena sprzedaży 1 000 zł

Andrzej ZWIERZCHOWSKI (ur. 1954)

81
Prawie pełnia, 2014\9 akryl, płótno; 30 x 40,5 cm;
sygn. l. d.: monogram wiązany AZ 2019;
Cena sprzedaży 1 000 zł