30. maja 2019, 18:00
Wystawa przedaukcyjna od: 15 maja 2019 do: 30 maja 2019

Aukcja: 30 maja, godz. 18.00

Wystawa przedaukcyjna:
18-30 maja

pon. - pt.: 11 - 19
sob.: 12 - 15

Przyjmujemy zlecenia:
Mariusz Szewczyk
m.szewczyk@rempex.pl
tel.: 605 325 918

zobacz regulamin aukcji

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

301
Figura osiowa olej, płótno; 50 x 61 cm;
sygn. p. d.: LEBENSTEIN; opisany na odwrocie na płótnie: 11.
estymacja: 80 000 - 110 000 zł
Cena wywoławcza 60 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

302
Ciężar myślenia pastel, tusz, piórko, gwasz, papier; 36,5 x 32,5 cm;
estymacja: 20 000 - 30 000 zł
Cena wywoławcza 15 000 zł

Jacek SIENICKI (1928-2000)

303
Mięso, 1987 olej, płótno; 65,5 x 81 cm;
na odwrocie, na płótnie sygn. i dat.: Sienicki Jacek / X' 87 (?), oraz nieczytelne napisy.
estymacja: 22 000 - 32 000 zł
Cena wywoławcza 20 000 zł

Władysław HASIOR (1928-1999)

304
Izydor asamblaż; 74 x 62 x 36 cm.
estymacja: 36 000 - 45 000 zł
Cena wywoławcza 30 000 zł

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

305
Karnawał z żółtą dominantą olej płótno; 65 x 81 cm.
estymacja: 18 000 - 23 000 zł
Cena wywoławcza 15 000 zł

Józef HAŁAS (1927-2015)

306
Góra P-Ś, 1987 olej, płótno; 117 x 132 cm;
sygn., dat. i opisany na blejtramie: góra P-Ś Józef Hałas 1987.
estymacja: 40 000 - 55 000 zł
Cena wywoławcza 34 000 zł

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

307
Kompozycja pomarańczowa, 1990 akwarela, papier; 62 x 49 cm;
na odwrocie sygn. i dat. p. g.: Gierowski 90 (ołówkiem).
estymacja: 13 000 - 18 000 zł
Cena wywoławcza 12 000 zł

Jan BERDYSZAK (1934-2014)

308
In silence I, 1975 akryl, karton; 55 x 67 cm;
sygn. i dat. pośrodku pracy: JAN / BER/ DYSZ / AK / 1975 (ołówkiem);
estymacja: 16 000 - 21 000 zł
Cena wywoławcza 14 000 zł

Danuta LEWANDOWSKA (1927-1977)

309
Struktura przestrzenna, 1974/1975 technika własna, olej, płótno; 104 x 77,5 x 6 cm (wymiar całości
kompozycji w autorskiej oprawie);
estymacja: 17 000 - 22 000 zł
Cena wywoławcza 14 000 zł

Teresa RUDOWICZ (1928-1994)

310
Zła gwiazda olej, płótno; 128 x 96 cm;
na odwrocie napis autorski (?): -T. RUDOWICZ / "ZŁA GWIAZDA", "15";
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
Cena wywoławcza 40 000 zł

Ryszard GRZYB (ur. 1956)

311
Tęczanki śnione przez królika, na łące i jego formę z jaskini Platona, 2017 akryl, płótno;100 x 100 cm;
na odwrocie opis autorski: Ryszard Grzyb / Tęczanki śnione / przez królika / na łące i jego / Formę z jaskini / Platona / 100 x 100
estymacja: 25 000 - 34 000 zł
Cena wywoławcza 20 000 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

312
Karnawał w Rio XXXIX, 2007 akryl, płótno; 81 x 60 cm;
estymacja: 16 000 - 19 000 zł
Cena wywoławcza 14 000 zł