Nr katalogowy: 427

Szymon POLOCZEK (ur. 1994)

Nr katalogowy: 427

Pejzaż

olej, płótno; 100 x 140 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: SZYMON / POLOCZEK / 2019 oraz powtórnie sygn. na blejtramie
estymacja: 1 000 - 1 500 zł