Nr katalogowy: 310

Teresa RUDOWICZ (1928-1994)

Nr katalogowy: 310
Zła gwiazda

olej, płótno; 128 x 96 cm;
na odwrocie napis autorski (?): -T. RUDOWICZ / "ZŁA GWIAZDA", "15";
Obr...

Cena wywoławcza 40 000 zł