Nr katalogowy: 312

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

Nr katalogowy: 312
Karnawał w Rio XXXIX, 2007
akryl, płótno; 81 x 60 cm;
sygn., dat i opisany na odwrocie: Dla Miry i Kazia / Janek Dobkowski / 5-VII-
Cena wywoławcza 14 000 zł