Nr katalogowy: 314

Tadeusz Gustaw WIKTOR (ur. 1946)

Nr katalogowy: 314

Etiuda obrotowa

olej, płótno; 57 x 64 cm;
na odwrocie opis autorski: TADEUSZ G. WIKTOR / z cyklu: Etiudy obrotowe
estymacja: 3 000 - 4 000 zł