Nr katalogowy: 334

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

Nr katalogowy: 334

Bez tytułu nr 1, 2010

olej, płótno; 45 x 34,5 cm;
sygn. i dat. l. g.: S.M. / 2010
estymacja: 5 000 - 7 000 zł