Nr katalogowy: 336

Andrzej ZWIERZCHOWSKI (ur. 1954)

Nr katalogowy: 336

Wakacje, 2008

olej, płótno; 201 x 152 cm;
sygn. i opisany na blejtramie: Andrzej Zwierzchowski "Wakacje" 2008 ol
estymacja: 36 000 - 48 000 zł