Nr katalogowy: 405

Olga ZĄBROŃ (ur. 1985)

Nr katalogowy: 405

Bez tytułu, 2018

olej, płótno; 24,5 x 18 cm;
opis autorki na odwrocie: OLGA / ZĄBROŃ, 2018 / olej na płótnie / OZ (inicjał wiązany).
estymacja: 1 400 - 1 900 zł