Nr katalogowy: 423

Sławomir CZAJKOWSKI [ZBIOK ] (ur. 1982)

Nr katalogowy: 423

Pretty Face, 2010

akwarela, karton; 69 x 49 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisany p. d.: Pretty / Face / Zbiok / 2010
estymacja: 1 300 - 1 700 zł