Nr katalogowy: 313

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

Nr katalogowy: 313

Leśna przygoda, 1967

olej, płótno; 70 x 90 cm;
na odwrocie opis autorski: Jan Dobkowski 1967 / "LEŚNA PRZYGODA" / 70 cm x 90 cm.
estymacja: 15 000 - 20 000 zł