Nr katalogowy: 1310

Jan SAWKA (1946-2012)

Nr katalogowy: 1310

Projekt ilustracji do książki "A book of fiction", Nowy Jork, 1983

akwaforta, akwarela, papier; 54 x 38 cm (wymiary arkusza);
sygn. p. d.: JAN SAWKA (ołówkiem).
estymacja: 1 600 - 2 000 zł