30. maja 2019, 18:00
Wystawa przedaukcyjna od: 15 maja 2019 do: 30 maja 2019

Aukcja: 30 maja, godz. 18.00

Wystawa przedaukcyjna:
18-30 maja

pon. - pt.: 11 - 19
sob.: 12 - 15

Przyjmujemy zlecenia:
Mariusz Szewczyk
m.szewczyk@rempex.pl
tel.: 605 325 918

zobacz regulamin aukcji

Waldemar ŚWIERZY (1931-2013)

325
Portret Jacka Dziesiewicza gwasz, tektura; 51 x 36 cm;
opisany śr. d.: Jacek Dziesiewicz.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Cena wywoławcza 3 500 zł

Waldemar ŚWIERZY (1931-2013)

326
Portret Ewy Kani gwasz, ołówek, tektura; 51 x 36 cm;
opisany p. d.: E… (nieczytelnie).
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Cena wywoławcza 3 500 zł

Waldemar ŚWIERZY (1931-2013)

327
Portret Wojciecha Borsuckiego gwasz, ołówek, tektura; 51 x 36 cm;
opisany przy lewej krawędzi: RWBorsucki.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Cena wywoławcza 3 500 zł

Waldemar ŚWIERZY (1931-2013)

328
Portret Janusza Cywińskiego gwasz, tektura; 51 x 36 cm;
opisany u dołu: … (nieczytelnie).
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Cena wywoławcza 3 500 zł

Edward DWURNIK (1943-2018)

329
Kraków, 2012 akwarela, tempera, papier; 55 x 46 cm;
sygn. i dat p. d.: E. Dwurnik 2012 oraz opisany l. d.: KRAKÓW;
estymacja: 16 000 - 21 000 zł
Cena wywoławcza 14 000 zł

Tymon NIESIOŁOWSKI (1882-1965)

330
Cyrkowcy, ok. 1955 olej, tektura; 68,5 x 60 cm;
sygn. p. d.: Tymon;
estymacja: 33 000 - 43 000 zł
Cena wywoławcza 29 000 zł

331
sygn. na odwrocie Tymon;
estymacja: 35 000 - 45 000 zł
Cena wywoławcza 25 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

332
Kwiaty i muszle, 1997 olej, płótno; 95 x 85 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 13 000 - 16 000 zł
Cena wywoławcza 11 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

333
Kawony i dynia II, 1988 olej, płótno; 85 x 95 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 13 000 - 16 000 zł
Cena wywoławcza 11 000 zł

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

334
Bez tytułu nr 1, 2010 olej, płótno; 45 x 34,5 cm;
sygn. i dat. l. g.: S.M. / 2010
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
Cena wywoławcza 4 000 zł

Juliusz JONIAK (ur. 1925)

335
Kanał w Burano, 2016 olej, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. i dat. p. d.: Joniak'16;
estymacja: 13 000 - 17 000 zł
Cena wywoławcza 11 000 zł

Andrzej ZWIERZCHOWSKI (ur. 1954)

336
Wakacje, 2008 olej, płótno; 201 x 152 cm;
sygn. i opisany na blejtramie: Andrzej Zwierzchowski "Wakacje" 2008 ol
estymacja: 36 000 - 48 000 zł
Cena wywoławcza 30 000 zł