30. maja 2019, 18:00
Wystawa przedaukcyjna od: 15 maja 2019 do: 30 maja 2019

Aukcja: 30 maja, godz. 18.00

Wystawa przedaukcyjna:
18-30 maja

pon. - pt.: 11 - 19
sob.: 12 - 15

Przyjmujemy zlecenia:
Mariusz Szewczyk
m.szewczyk@rempex.pl
tel.: 605 325 918

zobacz regulamin aukcji

Danuta URBANOWICZ (ur. 1932)

337
Kompozycja, 1967 technika mieszana, płótno naciągnięte na deskę; 70 x 155 cm;
estymacja: 14 000 - 18 000 zł
Cena wywoławcza 12 000 zł

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

338
Bez tytułu, 1985 druk offsetowy (?), linoryt (?), papier;
33,2 x 28 cm (w świetle oprawy);
estymacja: 2 900 - 3 800 zł
Cena wywoławcza 2 600 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

339
Białe małżeństwo - szkic do plakatu ołówek, papier; 30 x 41,5 cm;
na odwrocie okrągła pieczątka
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Cena wywoławcza 2 000 zł

340
Młodość - starość ołówek, papier; 20,5 x 15 cm;
na odwrocie okrągła pieczątka
estymacja: 2 000 - 2 600 zł
Cena wywoławcza 1 500 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

341
Kompozycja monotypia, papier; 41,5 x 29 cm.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Cena wywoławcza 5 000 zł

342
Kompozycja, 1962 tusz, piórko, papier; 29,5 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: BEKSIŃSKI 62.
estymacja: 11 000 - 14 000 zł
Cena wywoławcza 9 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

343
Bez tytułu ołówek, papier; 50 x 56 cm;
sygn. p. d.: Olbiński;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Cena wywoławcza 6 000 zł

Mieczysław WEJMAN (1912-1997)

344
Rowerzysta akwaforta, papier; 100 x 70 cm;
sygn., dat. i opisane u dołu: "Rowerzysta" I a, E.A.-II / XII, Mieczysław Wejman-1966;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena wywoławcza 2 500 zł

Paweł ALTHAMER (ur. 1967)

345
Lalka - Pan w płaszczu, lata 90. XX w. laleczka, technika własna, tkanina; wys. ok. 34 cm.
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
Cena wywoławcza 4 000 zł

Marian GOŁOGÓRSKI (ur. 1948)

346
Paweł wiążący sandał, 2014 brąz patynowany, wys. całkowita: 33 cm;
sygn. i dat. z tyłu na podstawie gmerkiem MG
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
Cena wywoławcza 4 000 zł

Henryk MOREL (1937-1968)

347
Bez tytułu, l. 60. XX w. ceramika; 11,5 x 17 x 12 cm.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 1 500 zł

Zofia WOLSKA (1934-2016)

348
Bez tytułu, 2004 brąz, kamień; wys. 4 cm., szer. 8 cm.;
sygn. i dat z boku: 49 / 2004 / ZW.
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
Cena wywoławcza 1 200 zł