30. maja 2019, 18:00
Wystawa przedaukcyjna od: 15 maja 2019 do: 30 maja 2019

Aukcja: 30 maja, godz. 18.00

Wystawa przedaukcyjna:
18-30 maja

pon. - pt.: 11 - 19
sob.: 12 - 15

Przyjmujemy zlecenia:
Mariusz Szewczyk
m.szewczyk@rempex.pl
tel.: 605 325 918

zobacz regulamin aukcji

Dorota NIEZNALSKA (ur. 1973)

401
Bez tytułu, 2010 fotografia barwna, papier barytowym naklejony na dibond;
70 x 60 cm; wydruk autorski, nakład: 1/5;
estymacja: 10 000 - 14 000 zł
Cena wywoławcza 8 000 zł

Dorota NIEZNALSKA (ur. 1973)

402
Czerwona K., 2009 odlew z brązu, koral naturalny, drewno, szkło, welwet, skóra
zwierzęca, łańcuch z brązu; 140 x 38 x 38 cm; unikat: 1/1.
estymacja: 26 000 - 35 000 zł
Cena wywoławcza 22 000 zł

Jakub TSCHIERSE (ur. 1990)

403
K+18 syf z mojej pracowni w.2. kolaż, włosy, kurz, płótno; 50 x 50 cm;
na odwrocie opis autorski: K+18 syf z mojej pracowni
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
Cena wywoławcza 1 000 zł

Dariusz MLĄCKI (ur. 1963)

404
Deska z okienkiem, 2017 olej, płótno; 100 x 150 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: góra Mlącki 2017 / "Deska z okienkiem / "150 x 100 cm / olej
estymacja: 14 000 - 19 000 zł
Cena wywoławcza 12 000 zł

Olga ZĄBROŃ (ur. 1985)

405
Bez tytułu, 2018 olej, płótno; 24,5 x 18 cm;
opis autorki na odwrocie: OLGA / ZĄBROŃ, 2018 / olej na płótnie / OZ (inicjał wiązany).
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
Cena wywoławcza 1 300 zł

Sławomir TOMAN (ur. 1966)

406
Bez tytułu, 2005 olej, płótno; 60 x 60 cm;
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
Cena wywoławcza 2 000 zł

Bartosz KOKOSIŃSKI (ur. 1984)

407
Bez tytułu, 2017 olej, płótno; 52 x 30,5 x 9 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Bartosz Kokosiński / 2017 (ołówkiem).
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Cena wywoławcza 3 500 zł

Jerzy TOMALA (ur. 1951)

408
Dąb w ogrodzie, 2012 akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: TOMALA 2012 / DĄB W OGRODZIE / XCVII
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
Cena wywoławcza 6 000 zł

Marek PALUCH (ur. 1954)

409
Notitia Translationis II, 2017 technika mieszana, płyta; 100 x 90 cm;
na odwrocie opis autorski: MAREK PALUCH / " NOTITIA TRANSLATIONIS" 2017 R.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Cena wywoławcza 4 000 zł

Aleksandra FARQUE-NAGIĘĆ (ur. 1979)

410
Act rouge, 2013 olej, płótno; 99,5 x 80,5 cm;
sygn. p. d.: NAGIEC;
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
Cena wywoławcza 2 000 zł

Lech KOŁODZIEJCZYK (ur. 1953)

411
Głowa X, 2003 olej, płótno; 159 x 95 cm;
na odwrocie opis autorski: LECH KOŁODZIEJCZYK / OLEJ / pt. GŁOWA X / 2003.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Cena wywoławcza 4 500 zł

Bartosz HADRYŚ (ur. 1977)

412
Bez tytułu, 2015 olej, płótno; 105,5 x 105,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: BARTOSZ HADRYŚ-2015.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Cena wywoławcza 2 000 zł