30. maja 2019, 18:00
Wystawa przedaukcyjna od: 15 maja 2019 do: 30 maja 2019

Aukcja: 30 maja, godz. 18.00

Wystawa przedaukcyjna:
18-30 maja

pon. - pt.: 11 - 19
sob.: 12 - 15

Przyjmujemy zlecenia:
Mariusz Szewczyk
m.szewczyk@rempex.pl
tel.: 605 325 918

zobacz regulamin aukcji

Ziemowit FINCEK (ur. 1988)

413
Nad rzeką, 2014 olej, płótno; 120 x 120 cm;
sygn. p. d.: Z. FINCEK.
estymacja: 2 000 - 2 700 zł
Cena wywoławcza 1 700 zł

Romuald ORAMUS (ur. 1953)

414
Katedra XIII, 2008-2011 akryl, olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. p. d.: RO (monogram wiązany);
estymacja: 8 000 - 11 000 zł
Cena wywoławcza 7 000 zł

Natalia JARNUSZKIEWICZ (ur. 1987)

415
Myśl o Stanisławie Fijałkowskim, 2018 olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jarnuszkiewicz 2018 / „Myśl o Stanisławie Fijałkowskim”.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
Cena wywoławcza 2 000 zł

Jakub SŁOMKOWSKI (ur. 1982)

416
Bez tytułu, 2018 olej, płótno; 27 x 33 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: BEZ TYTUŁU 2018 /
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 1 000 zł

Jakub SŁOMKOWSKI (ur. 1982)

417
Bez tytułu, 2019 olej, płótno; 27 x 33 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: JSłomkowski 2019.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 1 000 zł

Jakub SŁOMKOWSKI (ur. 1982)

418
sygn. i dat. na odwrocie: JSłomkowski 2019
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 1 000 zł

Jakub SŁOMKOWSKI (ur. 1982)

419
Bez tytułu, z cyklu: The growling heads, 2019 olej, płótno; 80 x 110,5 cm;
sygn., i opisany na odwrocie: JSłomkowski / CYKL / „THE GROWLING HEADS”.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Cena wywoławcza 4 500 zł

Wojciech Kołacz OTECKI (ur. 1984)

420
Wzrok słyszy czego oczy nie widzą, 2011 linoryt, papier; 69 x 48,5 (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany u dołu: 14/22 Linoryt Otecki
estymacja: 700 - 1 000 zł
Cena wywoławcza 600 zł

Michał JANICA

421
Tryptyk erotyczny, 2012 flamaster, papier; 14 x 8,5 cm (wymiar każdej z prac
w świetle oprawy);
estymacja: 700 - 1 000 zł
Cena wywoławcza 600 zł

Magdalena STARSKA (ur. 1980)

422
Bez tytułu - Bezwład ciał, 2007 ołówek, papier; 41 x 60 cm.
estymacja: 700 - 1 000 zł
Cena wywoławcza 600 zł

Sławomir CZAJKOWSKI [ZBIOK ] (ur. 1982)

423
Pretty Face, 2010 akwarela, karton; 69 x 49 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisany p. d.: Pretty / Face / Zbiok / 2010
estymacja: 1 300 - 1 700 zł
Cena wywoławcza 1 000 zł

Karol RADZISZEWSKI (ur. 1980)

424
Scotch pink, 2009 fotografia barwna, papier fotograficzny; 30,5 x 21,5 cm
(w świetle oprawy);
estymacja: 1 000 - 1 300 zł
Cena wywoławcza 900 zł