Nr katalogowy: 8

Józef CHEŁMOŃSKI (1849-1914)

Nr katalogowy: 8

Zaporożec – studium, ok. 1873

olej, płótno, 63 x 54 cm;
sygn. .u dołu: J CHELMOŃSKI
estymacja: 140 000 - 180 000 zł
Cena oferowana 120 000 zł