Nr katalogowy: 106

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

Nr katalogowy: 106

Kobieta z koniem

litografia, papier, 43 x 33 cm; (odcisk płyty); sygn. u dołu: Lebenstein 68/100