Nr katalogowy: 301

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

Nr katalogowy: 301

Bez tytułu, 1984

akwarela, papier, 72 x 50 cm ( w oewietle oprawy); sygn. p. d.: S. Gierowski / 84 (długopisem)