Nr katalogowy: 252

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873 - 1951)

Nr katalogowy: 252

Motyw z Santa Elina, 1926

olej, płótno, 69 x 52 cm; autorskie oznaczenie daty (?) u dołu z lewej: 26.