Nr katalogowy: 253

Jerzy FEDKOWICZ (1891 - 1959)

Nr katalogowy: 253

Motyw architektoniczny nad murem obronny

olej, płótno, 60 x 65 cm; na odwrocie nalepka z Pałacu Sztuki w Krakowie