Nr katalogowy: 259

Jerzy KOSSAK (1886 - 1955)

Nr katalogowy: 259

Jadą goście weselni, 1935

olej, sklejka, 50,5 x 70 cm; sygn. l. d.: Jerzy Kossak/ 1935