Nr katalogowy: 262

Malarz nieokreślony, 2 poł. XVIII w.

Nr katalogowy: 262

Portret księcia Fryderyka Augusta,

późniejszego króla Augusta III olej, płótno, 153 x 106 cm; wg Louis DE SILVESTRE (1675-1776)