Nr katalogowy: 263

Antoni LANGE (1774 - 1842)

Nr katalogowy: 263

Motyw ze Szwajcarii, 1839

olej, płótno, 76,5 x 56,5 cm; napis na odwrocie: in der Schweiz, / Lange, pinxit. - 1839