Nr katalogowy: 272

Christian DIETRICY (1712-1774)

Nr katalogowy: 272

Pejzaż fantastyczny ze zwierzętami

olej, płótno, 97 x 135 cm; sygn. pośrodku: Dietricy / 1740 (7?)