Karol SZCZECIŃSKI (1911-1995)

101
Feliks Topolski wśród ruin Warszawy, l. 40. XX w. fotografia czarno-biała, brom, papier, 16,2 x 23,5 cm
Cena wywoławcza. 450 zł

Jerzy Benedykt DORYS (1901-1990)

102
Portret Władysława Broniewskiego, 1973 fotografia czarno-biała, brom, papier, 39,5 x 29,8 cm;
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Jan BUŁHAK (1876-1950)

103
Katedra w Wilnie - Mojżesz, 1914 fotografia czarno-biała, papier na tekturce, 13 x 9 cm (odbitka); 32,2 x 23,7 cm; p.d.: pieczątka autorska
Cena wywoławcza. 700 zł

Zdzisław CZERMAŃSKI (1900 - 1970)

104
Teka grafik - Józef Piłsudski w 13 planszach (dodatkowe plansze: tytułowa i ze spisem treści), litografia, papier, 47,2 x 33 cm;
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852 - 1936)

105
Wawel i zakole Wisły litografia, papier, 18,6 x 28,2 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: LWyczół (na płycie)
Cena wywoławcza. 1 700 zł

Gustav KLIMT (1862- 1918)

106
Węże wodne druk unikatowy, papier, 89 x 39,5 cm;
Cena wywoławcza. 1 700 zł

Zofia STRYJEŃSKA

107
Gusła Słowian, 1934 druk, papier, 32,5 x 32,5 cm (w świetle oprawy); sygn. u dołu: Z. STRYJEŃSKA
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Pierre Paul GIRIEUD (1874-1940)

108
Teka grafik o tematyce miłosnej, 1923 teka litografii obejmuje: karta tytułowa, 3 karty wstępu z tekstem, 12 kart ze scenami miłosnymi
Cena wywoławcza. 3 300 zł

109
Anioł wg Jana Matejki litografia, papier, 52,7 x 38,2 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: LWyczół / 1926 r (na płycie)
Cena wywoławcza. 4 600 zł

Tymon NIESIOŁOWSKI (1882 - 1965)

110
Głowa dziewczyny, 1962 odprysk, papier, 30 x 24 cm (całość) sygn. u dołu p. d.: Tymon (ołówkiem;)
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Hanna RUDZKA-CYBISOWA (1897 - 1988)

111
Dziewczyna z psem piórko, tusz, papier, 36 x 26 cm ( w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Józef MEHOFFER (1869 - 1946)

112
Portret Janikowskiego ołówek, papier, 23,7 x 21,5 cm; na odwrocie napis: Janikowski / około 1898
Cena wywoławcza. 900 zł

Wojciech WEISS (1875 - 1950)

113
Akt leżącej kobiety kredka brązowa, papier, 28,3 x 40,8 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: WWeiss
Cena wywoławcza. 3 300 zł

Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)

114
Satyr z motylem ołówek, papier, 9 x 13,9 cm; sygn. l. d.: VH
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Stanisław BORYSOWSKI (1901 - 1988)

115
Rybak piórko, tusz, papier, 23,5 x 20,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Borysowski
Cena wywoławcza. 600 zł

Wojciech WEISS (1875 - 1950)

116
Pejzaż ołówek, tusz lawowany brązowy, papier, 20,4 x 30,3 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Jan KOTOWSKI (1885 - 1960)

117
Ilustracja do Trylogii H. Sienkiewicza ołówek papier, 21,3 x 15,5 cm; sygn. p. d.: JanKotowski
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)

118
Studia lichtarza, łyżeczki, rysunek satyryczny głowy mężczyzny z profilu; ołówek, papier, 16,7 x 24,6 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Maja BEREZOWSKA (1898 - 1978)

119
Sześć kompozycji historycznych piórko, tusz, papier, 29,5 x 20,5 cm (w świetle oprawy); sygn.: majaberezowska
Cena wywoławcza. 6 600 zł

Leon CHWISTEK (1884 - 1944)

120
Kondukt piórko, tusz, papier, 17 x 21,1 cm; praca pochodzi od rodziny artysty
Cena wywoławcza. 6 600 zł

Leon CHWISTEK (1884 - 1944)

121
Skrzypek i Bóg piórko, tusz, papier, 17 x 20,9 cm praca pochodzi od rodziny artysty
Cena wywoławcza. 6 600 zł

Nikifor KRYNICKI (1895 - 1968)

201
Święty przed kościołem akwarela, gwasz, papier, 20,5 x 14,3 cm (w świetle oprawy) u dołu napis: ...EJNORWSIKOSCROSA
Cena wywoławcza. 2 000 zł

202
Willa w Krynicy akwarela, gwasz, papier, 20 x 16 cm (w świetle oprawy); u dołu napis: KRYNICAWILLASZKOŁAKRAKOWSKA
Cena wywoławcza. 1 900 zł

203
Widok miasteczka akwarela, gwasz, papier, 16 x 23 cm; u dołu napis autorski: KRYNICAWILLAFWPBRBOMMRK250ZŁ
Cena wywoławcza. 2 400 zł