Stanisław MASŁOWSKI (1853 - 1926)
Nr katalogowy204
Wnętrze sieni
akwarela, papier, 34 x 28 cm;
sygn. l. d.: ST. MASŁOWSKI / 1902
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Adam SETKOWICZ (1876 - 1945)
Nr katalogowy206
Przy wozie
akwarela, tektura, 17 x 25 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Fiodor P. BLAGONRAWOW (1885-1961)
Nr katalogowy208
W parku
akwarela, papier, 27 x 37,5 cm;
sygn. p. d.: F. Blagonrawow (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Władysław BAKAŁOWICZ (1833 - 1903)
Nr katalogowy210
Portret Heleny i Jadwigi Bakałowiczówien
(bratanic artysty);
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
22,8 x 18.3 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Stanisław GÓRSKI (1887 - 1955)
Nr katalogowy212
Portret kobiety
pastel, papier, 32,3 x 40,2 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: St. Górski
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Stanisław ŻURAWSKI (1899 - 1976)
Nr katalogowy214
Widok na Luwr z Tuileries
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, tektura,
30 x 23 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Józef MEHOFFER (1869 - 1946)
Nr katalogowy216
Projekty malowideł ściennych do kościoła
Wygnanie z Raju, Mahabeusze, Ukrzyżowanie,
Zmartwychwstanie;
akwarela, gwasz, papier, 21 x 11,5 cm
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Stanisław Ignacy WITKIEWICZ - WITKACY
Nr katalogowy218
Portret Anny Przybyłko-Potockiej (?), 19
pastel, papier różowy,
54,5 x 44 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
23 000 zł
Teodor AXENTOWICZ (1859 - 1938)
Nr katalogowy220
Starość i młodość
pastel, papier, 50 x 72 cm;
sygn. u dołu: T. Axentowicz
Cena wywoławcza.
33 000 zł
Zofia STRYJEŃSKA (1894 - 1976)
Nr katalogowy222
Sobótki
gwasz, papier, 33,5 x 44,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu: Z. STRYJEŃSKA
Cena wywoławcza.
30 000 zł
Stanisław OSOSTOWICZ (1906-1939)
Nr katalogowy224
Pejzaż zimowy z chłopcem ciągnącym sanki
olej, tektura, 35 x 50 cm;
sygn. l.d.: St. Osostowicz 1937
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Julian FAŁAT (1853 - 1929)
Nr katalogowy226
Pejzaż z Semmering, 1914
akwarela, papier naklejony na płótno,
47,8 x 68 cm; sygn. p. d.: jFałat Semmerig [sic!]
/ 1914 oraz autorski numer: 975
Cena wywoławcza.
39 000 zł