Marie von MALACHOWSKI-NAUEN (1880-1943)
Nr katalogowy228
W ogrodzie
olej, tektura, 60 x 50 cm; sygn. p. d.: v. M;
na odwrocie: M. v. Malachowski
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)
Nr katalogowy230
Jacek Malczewski, ok. 1960
olej, tektura, 13,4 x 17,4 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Wlastimil / Hofman
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Alicja HALICKA (1894 - 1975)
Nr katalogowy232
Martwa natura
olej, płótno dublowane, 44,5 x 81 cm;
sygn. l. g.: Halicka
Cena wywoławcza.
55 000 zł
Wojciech Otton FLECK (1903 - 1972)
Nr katalogowy234
Ogród
olej, tektura, 33 x 42 cm;
sygn. p. d.: Woj. Fleck
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Wojciech WEISS (1875 - 1930)
Nr katalogowy236
Maki w glinianym wazonie
olej, płótno, 53 x 41;
sygn. p. d.: WW
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Irena WEISS - ANERI (1888 - 1981)
Nr katalogowy238
Postać we wnętrzu
olej, tektura, 63,2 x 48,2 cm;
sygn. p. d.: aneri
Cena wywoławcza.
5 700 zł
Wojciech WEISS (1875 - 1950)
Nr katalogowy240
Portret kobiety
olej, płótno, 65,5 x 51 cm;
sygn. l. d.: WWeiss
Cena wywoławcza.
40 000 zł
Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)
Nr katalogowy242
Korowód na brzegach Styksu - szkic
olej, płótno naklejone na tekturę, 22 x 34 cm;
sygn. p. g.: "Jacek.... / 18"
Cena wywoławcza.
39 000 zł
Nr katalogowy244
Bracia, 1927
olej, płótno naklejone na tekturę, 42 x 34,5 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil / Hofamn / 1927
Cena wywoławcza.
34 000 zł
Nr katalogowy246
U studni
olej, tektura, 73,2 x 92,8 cm;
sygn. p.g.: Jacek Malczewski / 191
Cena wywoławcza.
150 000 zł
Erno ERB (1890 - 1943)
Nr katalogowy248
Sprzedawca cebuli
olej, tektura, 50 x 70 cm;
sygn. p.d.: EErb
Cena wywoławcza.
18 500 zł