617
Cukiernica secesyjna
srebro pr. 3 z głowa Diany; waga 152 g.
Wiedeń, wytwórnia Eduarda Friedmanna, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
619
Para foteli klasycystycznych
Konstrukcja drewno brzozowe okute srebrną blachą;
96,5 x 56 x 64 cm; Europa Środkowa, XX w.
Cena wywoławcza.
9 000 zł
702
Patera secesyjna z lustrem
mosiądz, stop metali brązowiony, tafla lustrzana;
Niemcy? pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
704
Lampa naftowa, secesyjna
mosiądz, onyks, szkło; wys. 71 cm,
Niemcy, Berlin, firma Ehrich und Graetz, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
706
Dzban dekoracyjny
Niemcy, Bonn, wytwórnia „Royal Bonn” -
Franz Anton Mehlem, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 300 zł
708
Para lichtarzy ołtarzowych
stop cynowy, srebrzony?
Polska, po poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
710
Neseser podróżny, wiktoriański,
z przyborami toaletowymi;
Wielka Brytania, Londyn, złotnik „WN”, 1853-54.
Cena wywoławcza.
12 000 zł
712
Ikona - Chrystus Pantokrator
tempera na desce, okład srebrny pr. 84,
Rosja, Moskwa, złotnik Michaił Michaiłowicz Zorin,
XIX/XX w
Cena wywoławcza.
1 800 zł
714
Zegar kominkowy
alabaster, mosiądz, stal;
Francja, firma LAHORNES et FILS, 3 tercja XIX w.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
716
Postument dalekowschodni
materiały: drewno egzotyczne - palisandrowiec ?;
82,5 x 50 x 50 cm;
Daleki Wschód, Indie ?, koniec XIX w.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
718
Zegar kominkowy zwieńczony wazą,
w manierze Ludwika XVI; brąz cyzelowany,
złocony, mosiądz, szkło, stal; Francja,
Paryż, firma Samuel Marti et Cie, lata 70-80. XIX w.
Cena wywoławcza.
7 600 zł