617
Cukiernica secesyjna srebro pr. 3 z głowa Diany; waga 152 g. Wiedeń, wytwórnia Eduarda Friedmanna, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

618
Dzbanek do kawy srebro pr. 3; waga 891 g. Warszawa, pracownia Franciszka Cmocha, 1921-31
Cena wywoławcza. 3 500 zł

619
Para foteli klasycystycznych Konstrukcja drewno brzozowe okute srebrną blachą; 96,5 x 56 x 64 cm; Europa Środkowa, XX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

701
Etażerka secesyjna miedź; wys. 38,5 cm, szer. 37 cm, głęb. 27 cm; Austro-Węgry ? Wiedeń? pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 300 zł

702
Patera secesyjna z lustrem mosiądz, stop metali brązowiony, tafla lustrzana; Niemcy? pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

703
Wazonik secesyjny Niemcy, Bockum k. Krefeld, firma Johann Peter Kayser Sohn, ok. 1898.
Cena wywoławcza. 800 zł

704
Lampa naftowa, secesyjna mosiądz, onyks, szkło; wys. 71 cm, Niemcy, Berlin, firma Ehrich und Graetz, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

705
Taca z liściem platanu brąz, odlew patynowany, cyzelowany; Warszawa, firma brązownicza Braci Łopieńskich, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

706
Dzban dekoracyjny Niemcy, Bonn, wytwórnia „Royal Bonn” - Franz Anton Mehlem, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 300 zł

707
Ekrytuar z popiersiem Marka Aureliusza Francja, Paryż, Ferdinand Barbedienne (1810-1892), rzeźbiarz i brązownik; 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 700 zł

708
Para lichtarzy ołtarzowych stop cynowy, srebrzony? Polska, po poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

709
Świecznik chanukowy - judaicum mosiądz; wys. 59 cm, szer. 51 cm, głęb. 34 cm; Polska, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

710
Neseser podróżny, wiktoriański, z przyborami toaletowymi; Wielka Brytania, Londyn, złotnik „WN”, 1853-54.
Cena wywoławcza. 12 000 zł

711
Para lichtarzy brąz, odlew cyzelowany, złocony; wys. 27,5 cm, Europa Wschodnia, Rosja? XIX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

712
Ikona - Chrystus Pantokrator tempera na desce, okład srebrny pr. 84, Rosja, Moskwa, złotnik Michaił Michaiłowicz Zorin, XIX/XX w
Cena wywoławcza. 1 800 zł

713
Ikona z Matką Boską - typ Hodegetria tempera na desce, okład srebrny, pr. 84; Rosja, Moskwa, złotnik W. S. Griszin, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

714
Zegar kominkowy alabaster, mosiądz, stal; Francja, firma LAHORNES et FILS, 3 tercja XIX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

715
Zegar kominkowy, secesyjny, z parą wazonów; Francja, Paryż, po 1900; mechanizm firmy Fritz Marti, czynnej od 1876 w miejscowości Vieux-Charmont.
Cena wywoławcza. 5 700 zł

716
Postument dalekowschodni materiały: drewno egzotyczne - palisandrowiec ?; 82,5 x 50 x 50 cm; Daleki Wschód, Indie ?, koniec XIX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

717
Zegar kredensowy drewno dębowe czernione, snycerka, mosiądz, stal, szkło; Szwecja, Helsingborg, lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza. 2 200 zł

718
Zegar kominkowy zwieńczony wazą, w manierze Ludwika XVI; brąz cyzelowany, złocony, mosiądz, szkło, stal; Francja, Paryż, firma Samuel Marti et Cie, lata 70-80. XIX w.
Cena wywoławcza. 7 600 zł

719
Zegar kominkowy z figurą wojownika marmur, brąz i mosiądz, złocony i patynowany; szkło; wys. 55 cm, szer. 60 cm, głęb. 22 cm; Francja, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 21 500 zł

720
Szafka pomocnicza w stylu klasycystycznym; Sosna?; 81 x 57 x 43,5 cm; Europa Środkowa, Niemcy?, 1 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

721
Żyrandol 6-ramienny żelazo kute, malowane wielobarwnie; wys. 45 cm, szer. 77 cm; Niemcy, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł