722
Zegar ścienny, neorokokowy,
typu cartel; brąz złocony, mosiądz, emalia, szkło;
Francja, Paryż, firma Braci Japy, 3 tercja XIX w.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
724
Para gerydonów
drewno lipowe, złocone, lakierowane;
wys. 93,5 cm, szer. podstawy 41 cm, blat 34 x 31 cm;
Europa Zachodnia, Niemcy? XX w.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
726
Lustro w szklanym obramieniu
konstrukcja sosnowa; tafle lustrzane,
szkło, trawienie, szlifowanie, złocenie;
Włochy, Murano, lata 50. XX w.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
728
Wieszak stojący w stylu secesyjnym
dębina; 190 x 98 x 31 cm;
Polska, ok. 1900.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
730
Skrzynia neorenesansowa
dębina, wewnątrz okleina mahoniowa;
67,5 x 105 x 60 cm;
Europa Środkowa, Polska lub Niemcy, 1923
Cena wywoławcza.
5 000 zł
801
Stół w stylu art deco
fornir orzech wzorzysty; wys. 79 cm, średnica 100 cm
Polska, ok. 1930
Cena wywoławcza.
1 700 zł
803
Serwantka w stylu art deco
fornir orzech wzorzysty; 118 x 97 x 30,5 cm
Europa Zachodnia, Benelux?, ok. 1930
Cena wywoławcza.
4 000 zł
805
Szafka w stylu art deco
fornir orzech wzorzysty, 81 x 74 x 37 cm
Polska?, ok. 1930
Cena wywoławcza.
1 500 zł
807
Stół konferencyjny w stylu art deco
fornir orzech; 72 x 95,5 x 155 cm
Polska, ok. 1930
Cena wywoławcza.
6 000 zł
809
Sekretarzyk w stylu Ludwika Filipa
orzech wzorzysty; 121 x 118 x 73 cm;
Europa Środkowa, Polska?, 1860-1880.
Cena wywoławcza.
7 000 zł
811
Komoda późnobarokowa
Konstrukcja sosnowa, okleiny jesionowe,
orzechowe, drewno czernione;
81 x 111 x 62 cm; Śląsk?, ok. 1770
Cena wywoławcza.
10 000 zł
813
Komplet czterech foteli
w stylu mebli Thomasa Chippendale;
mahoń; tapicerka na sprężynach, pasy;
Europa Zachodnia, Skandynawia, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
3 300 zł