Artysta nieokreślony, XIX w.

402
Chrystus ukrzyżowany drewno lipowe, wys. 70 cm; [drobne odpryski, pęknięcie wzdłużne drewna]
Cena wywoławcza 1 200 zł

T. H. ROHRWASSER (XIX / XX w.)

403
Madonna z Dzieciątkiem, wg Donatella (Donato di Niccolo di Betto - 1386-1466) płaskorzeźba, 1910; drewno, 84 x 67 cm;
Cena wywoławcza 3 300 zł

Artysta nieokreślony, XVIII w.

404
Figura świętego zakonnika drewno polichromowane; wys. 97 cm [stan: brak rąk]
Cena wywoławcza 7 000 zł

Artysta nieokreślony

405
Chłopczyk uczący się pisać XIX w. wg Antonio Canovy (1757-1822) na tabliczce wyryty napis CANOVA; alabaster, wys. 44,5 cm
Cena wywoławcza 4 700 zł

Artysta nieokreślony, włoski (?), XIX w.

406
Śmiejąca się dziewczynka alabaster, na podstawie marmurowej w formie ściętego ostrosłupa, wys. całk. 23 cm; sygn. z tyłu: Marni .... / Firenze
Cena wywoławcza 1 300 zł

Paul Ludwig KOWALCZEWSKI (1865 - 1910)

407
Popiersie Napoleona terakota patynowana na brąz, wys. 65 cm; sygn. na postumencie z boku: P. L. Kowalczewski
Cena wywoławcza 12 500 zł

Stanisław JACKOWSKI (1887 - 1951)

408
Popiersie marynarza z fajką terakota patynowana na brąz i zieleń, podstawa drewniana barwiona na czarno; wys. całk. 43,5 cm
Cena wywoławcza 17 000 zł

Auguste L. M. MOREAU (1834-1917)

409
Dziecko niosące wodę brąz patynowany, wys. 26 cm, sygn. na podstawie z tyłu: Aug. Moreau
Cena wywoławcza 5 500 zł

Irénée ROCHARD (1906 - 1984)

410
Ptaszki na gałęzi - rzeźba art deco brąz patynowany, na podstawie z czarnego, polerowanego granitu, wys. całk. 20 cm;
Cena wywoławcza 3 000 zł

Jean Victor BADIN (czynny 1897 - 1938)

411
Słoń brąz patynowany, wys. 18 cm; sygn. z przodu, na podstawie: J. V. BADIN;
Cena wywoławcza 9 000 zł

Georges MORIN (1874 - 1950)

412
Tancerka z obręczą brąz, wys. 60 cm; sygn. na podstawie: G. MORIN
Cena wywoławcza 8 000 zł

413
Zwycięzca brąz, wys. 39,5 cm; sygn: P. Kowalczewski
Cena wywoławcza 7 000 zł