Nr katalogowy: 220

Stefan FILIPKIEWICZ (1879 - 1944)

Nr katalogowy: 220

Zima

akwarela na szkicu ołówkiem, papier, 66 x 100 cm; sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz