Nr katalogowy: 226

Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)

Nr katalogowy: 226

Dwie dziewczynki ze słonecznikami

olej, tektura, 54 x 66 cm; sygn. p.d. Wlastimil / Hofman / 1937