Nr katalogowy: 207

Mela MUTER (1876 - 1967)

Nr katalogowy: 207

Pejzaż miejski z rzeką ok. 1927

akwarela, na podrysowaniu ołówkiem, papier, 33 x 48,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: Muter