Nr katalogowy: 229

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873 - 1951)

Nr katalogowy: 229

Pejzaż

olej, płótno, 45,5 x 54,5 cm; sygn. p. d.: 19? / W Terlikowski