Nr katalogowy: 238

Ignacy ZYGMUNTOWICZ (1875 - 1947)

Nr katalogowy: 238

Na wrzosowisku

olej, płótno, 69,5 x 100 cm; sygn. l. d.: Zygmuntowicz