Nr katalogowy: 276

Tadeusz RYBKOWSKI (1848 - 1926)

Nr katalogowy: 276

Portret wieśniaczki

olej, płótno naklejone na tekturę; 35 x 28,5 cm ; (w świetle oprawy); sygn. l. d.: Wiszenka 1910 / Tadeusz Rybkowski