Nr katalogowy: 280

Zygmunt AJDUKIEWICZ (1861-1917)

Nr katalogowy: 280

Portret mężczyzny

olej, płótno, 62 x 50 cm; sygn. p. d.: Zygmunt Ajdukiewicz