Andrzej LACHOWICZ (ur. 1939)

101
Znak metafizyczny I, 1998 serigrafia papier, 64 x 41 cm; opisana u dołu
Cena wywoławcza. 650 zł

Théo TOBIASSE (ur. 1927)

102
Kobiety we wnętrzu litografia barwna, papier, 52,5 x 72 cm; sygn. p.d.: Theo Tobias; nakład l.d.: 124/225
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Grupa TWOŻYWO (rok powstania: 1995)

103
Danger religion is not a weapon szablon, 45 x 95,5 cm; sygn. na odwrocie: twożywo 2003 29/30 (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Jan TARASIN (ur. 1926)

104
Kompozycja, 1960 litografia barwna, papier, 19 x 16,5 cm sygn. p. d.: JTarasin 60 (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Jan TARASIN (ur. 1926)

105
Zapisy, 2006 serigrafia, papier, 69,5 x 100 cm; opisana u dołu: Zapisy 34/60 Jan Tarasin 06
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Magdalena WI˘CEK (1924 - 2008)

106
Kompozycja linoryt dwubarwny (czarny, brązowy), papier, 24 x 21,5 cm;
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Stefan SUBERLAK (1928 - 1994)

107
Gospodarz 8 linoryt, papier, 84 x 66 cm; sygn. i dat na płycie oraz p. d.: St. Suberlak 1986;
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

108
Miodowy miesiąc IA, 1980 autocynkografia, papier, 44,5 x 32 cm; opisana u dołu: "Miodowy mieciąc I A" Epr. dart.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

109
Natchnienie litografia barwna, papier, 54 x 71 cm (odcisk płyty); sygn. p. d.: Olbiński (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Henryk HAYDEN (1883 - 1970)

110
Martwa natura z dzbanem i muszlami, 1962 litografia barwna, papier, 37 x 51 cm; sygn. p. d.: Hayden 62; l. d.: EA XXX/XXX
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

111
Z cyklu "Folwark zwierzęcy", 1974 litografia barwna, papier, 70 x 49,5 cm; sygn. u dołu: 18/100 Lebenstein 74
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928 - 1999)

112
Kompozycja, 1975 flamaster, papier, 20 x 20 cm; sygn. p. d.: J.Tchórzewski / 75
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Erna ROSENSTEIN (1913-2004)

113
Bez tytułu, 1966 piórko, tusz, papier, 24 x 32,5 cm; sygn. p. d.: ERosenstein / 1966
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Zbigniew WARPECHOWSKI (ur. 1938)

114
Bez tytułu ołówek, kredka, papier, 27 x 20,4 cm; sygn. p.d.: Zby / War (w okręgu)
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

115
Twarz, 1991 tusz, papier, 24 x 29 cm; sygn. i dat. wzdłuż lewej krawędzi
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Zdzisław CYANKIEWICZ (1912 - 1981)

116
Czytająca tusz, papier, 50 x 65 cm; p. d.: pieczątka: ATELIER / CYANKIEWICZ
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930 - 2009)

117
Nimfy druk unikatowy, papier, 21 x 29 cm (odcisk); sygn. u dołu: 38/18 A Nimfy 17 FBS 03
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Jerzy PIWOWARCZYK

201
Bez tytułu z cyklu Mój dialog z naturą, fotografia barwna, papier fotograficzny, 38 x 25 cm, sygn., dat. i opisana na odwrocie
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Jerzy PIWOWARCZYK

202
Bez tytułu z cyklu Mój dialog z naturą 2008; fotografia barwna, papier fotograficzny, 38 x 25 cm, sygn., dat. i opisana na odwrocie
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Jerzy BONIŃSKI (ur. 1955)

203
Bez tytułu, 2002 fotografia barwna, papier, 29 x 43,5 cm; sygn. i dat. na odwrocie oprawy
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Paweł KWIEK (ur. 1951)

204
Ostatnie zdjęcia sztuki awangardowej, 20 2 fotografie barwne, papier, 13,5 x 20,5 cm (wymiar każdej z nich, wymiar odbitki)
Cena wywoławcza. 2 900 zł

Ireneusz PIERZGALSKI (ur. 1929)

205
Czytający + fotele, 1976 fotografia czarno-biała, brom, papier, 58,5 x 47 cm; sygn., dat. i opisana na odwrocie
Cena wywoławcza. 4 400 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)

301
Maestro gwasz, papier, 28 x 40,5 cm; sygn. l. d.: JAN MŁODOŻENIEC
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)

302
Przemarsz białych myszy, 2008 akryl, płótno, 40 x 40 cm; sygn. l. d.: TK (monogram wiązany) 2008
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Jerzy PIOTROWICZ (ur. 1943)

303
Porwanie Europy, 1996 olej, sklejka, 31 x 34 cm; na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza. 4 200 zł

Zbysław MACIEJEWSKI (1946 - 1999)

304
Ferdynand H. na plaży II, 1977 olej, płótno, 91 x 120 cm; na odwrocie napis autorski
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)

305
Postać z aniołem, 2004 olej, płótno, 90 x 120 cm; sygn. i dat. na odwrocie: Agnieszka Sandomierz 2004
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

306
Uniwersum XXXII, 1992 akwarela, szary karton, 48,5 x 63,5 cm; na odwrocie napis autorski
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Stefan GIEROWSKI (ur.1925)

307
Bez tytułu, 1979 akwarela, papier, 71 x 49 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p. d.: SGierowski 79
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Lech KUNKA (1920 - 1978)

308
Bez tytułu, 1950 akwarela, kolaż, papier, 49 x 69 cm; dat. p.d.: 50 r.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Eugeniusz GEPPERT (1890 - 1979)

309
Jeźdźcy, 1962 akwarela, gwasz, papier, 53 x 81 cm; sygn. i dat. p.d.: Eugeniusz Geppert 1962
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)

310
Kompozycja, 1994 akwarela, karton, 36,8 x 54,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: Dominik 1994 (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

311
Iza - Myczkowce akryl, płótno, 70 x 50 cm; sygn. p. d.: E. DWURNIK / 2003 /MYCZKOWCE
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Władysław POPIELARCZYK (1925 - 1987)

312
Moderne Figure, 1984 olej, płótno, 131 x 44 cm; sygn. p. d.: W. Popielarczyk 84
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

313
Kanibale, 1986 olej, płótno, 160 x 149 cm; na odwrocie napis autorski
Cena wywoławcza. 32 000 zł

Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)

314
Bez tytułu, poł. l. 60. XX w. olej, płótno, 65 x 81 cm; sygn l. d.: Dominik
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Alfred LENICA (1899 - 1977)

315
Bez tytułu technika własna, gwasz, papier, 48 x 62,5 cm; sygn. p. d.: Lenica; na odwrocie napis: LENICA
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)

316
Karnawał, 1958 olej, płótno, 64,8 x 81,2 cm; sygn. p. d.: T. Dom; na odwrociu napis: Karnawał /T. Dominik;
Cena wywoławcza. 190 000 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894 - 1988)

317
Relief, 1980 technika własna, akryl, sklejka, płyta pilśniowa, 44 x 44 cm; dat. i sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza. 16 000 zł

318
Kompozycja 1981 relief, akryl, płyta pilśniowa, 45 x 45 cm; sygn. i dat. na odwrocie:: 1981/ H. Stażewski
Cena wywoławcza. 22 000 zł

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

319
Obraz XCII, 1960 olej, płótno, 132 x 97 cm; sygn. p.d.: Gierowski;
Cena wywoławcza. 500 000 zł

Ryszard WINIARSKI (1936 - 2006)

320
Kostka do gry, 1981 akryl, płyta pilśniowa, 41,5 x 41,5 cm; sygn. p. d.: winiarski '81
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Bolesław UTKIN (1913 - 1993)

321
Kompozycja z kołem olej, płyta pilśniowa, 70 x 69,5 cm; sygn. p. d.: B. UTKIN
Cena wywoławcza. 8 800 zł

Adam MARCZYŃSKI (1908-1985)

322
R.K. 1 Zmienne, 1965 relief, akryl, sklejka, 100 x 73 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 60 000 zł

Aleksander KOBZDEJ (1920 - 1972)

323
Bez tytułu tusz, kredka, ołówek, papier, 40,5 x 29 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 4 400 zł

Piotr POTWOROWSKI (1898 - 1962)

324
Bez tytułu, 1958 technika mieszana, papier, 53,5 x 37,5 cm; sygn. p. d.: P.Potworowski; dat. na odwrocie: 1958
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Bronisław KIERZKOWSKI (1924 - 1993)

325
Kompozycja fakturalna Nr. 360, 1960 technika mieszana; 90 x 50 cm; Obraz pochodzi bezpośrednio od rodziny artysty.
Cena wywoławcza. 90 000 zł

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

326
Szkic scenograficzny technika mieszana, tektura, 28 x 39,5 cm; sygn. l.d.: Kantor
Cena wywoławcza. 30 000 zł