Tadeusz Dominik na 240 aukcji Dzieł Sztuki i Antyków

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

Pejzaż, 1992
akryl, płótno; 66 x 96,5 cm;
sygn. l. d.: Dominik;

na odwrocie opis: DOMINIK 1992 / 26 x 38 (66 x 96,5 cm) / ACRYLIC LANDSCAPE /
PEJZAŻ.

Najbliższa aukcja

Wybrane obiekty z oferty 245 Aukcji Dzieł Sztuki

27. września 2017, 18:00
Wystawa przedaukcyjna 16 września - 27 września

Przyjmujemy obiekty na:

246 Aukcja
Dzieł Sztuki i Antyków
wyślij ofertę

Obiekty przyjmujemy do 3.10.2017
Zapraszamy