Tadeusz Dominik na 240 aukcji Dzieł Sztuki i Antyków

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

Pejzaż, 1992
akryl, płótno; 66 x 96,5 cm;
sygn. l. d.: Dominik;

na odwrocie opis: DOMINIK 1992 / 26 x 38 (66 x 96,5 cm) / ACRYLIC LANDSCAPE /
PEJZAŻ.

Najbliższa aukcja

250 Aukcja Dzieł Sztuki i Antyków

26. lutego 2018, 18:00
Wystawa przedaukcyjna 17 lutego - 26 lutego

Przyjmujemy obiekty na:

251 Aukcja
Dzieł Sztuki i Antyków
wyślij ofertę

Obiekty przyjmujemy do 27.02.2018
Zapraszamy