Oferta
WIRTUALNY SALON WYSTAWIENNICZY
Kontakt w sprawie obiektów i ofert:
Katarzyna Marciniak
tel.: +48 669 111 109
k.marciniak@rempex.pl
Dorota Bułakowska
tel.: 605 325 918
d.bulakowska@rempex.pl
Piotr MŁODOŻENIEC (ur. 1956)
Nr katalogowy301
Coexist, 2017
akryl, płótno; 30 x 40 cm;
sygn. p. d.: Piotr;
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
sygn. p. d.: Piotr;
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)
Nr katalogowy303
Paysage, 2018
olej, płótno; 65 x 113 cm;
sygn. i dat. l. g.: S.MŁODOŻENIEC2018;
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
HASIOR WŁADYSŁAW (1928 - 1999)
Nr katalogowy305
Medytacje, 1981
technika własna, płyta pilśniowa; 100,5 x 67 cm;
Na odwrocie: Medytacje / Hasior Wł / 1981
estymacja: 38 000 - 45 000 zł
estymacja: 38 000 - 45 000 zł
Andrzej BEDNARCZYK (ur. 1960)
Nr katalogowy307
Na krawędzi nocy buduję świątynię IV, 1996
technika własna, płótno; 100 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: „Na krawędzi nocy / buduję świątynię” / IV / A. Bednarczyk / 4/CXLXI / 1996;
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
Fryderyk Antoni HAYDER (1905-1990)
Nr katalogowy309
Spodek w Katowicach, 1975
olej, płótno; 112,5 x 132,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: F. HAYDER 75;
estymacja: 5 800 - 6 500 zł
estymacja: 5 800 - 6 500 zł
Jacek SROKA (ur. 1957)
Nr katalogowy311
Poszukiwacze, 2011
olej, płótno; 18 x 55 cm;
sygn. i dat. l. d.: SROKA 2011;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Jan PAMUŁA (1944-2022)
Nr katalogowy313
Światło
olej, płótno; 101 x 75 cm;
sygnowany dwukrotnie na krośnie: PAMUŁA;
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)
Nr katalogowy315
Conqueror
akryl, gwasz, kredka, płótno; 95 x 80 cm;
sygn. l. d.: T. Sętowski;
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
sygn. l. d.: T. Sętowski;
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
WITOLD-K (ur. 1932)
Nr katalogowy317
Z cyklu "Ludzie", #2046., 1968
olej, płótno, papier; 50,7 x 40,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. g.: WITOLD-K.68. / #2046.
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Alfred LENICA (1899-1977)
Nr katalogowy319
Perpetuum mobile, ok. 1947
technika mieszana, papier; 43 x 44 cm;
sygn. p. d.: lenica (ołówkiem).
estymacja: 20 000 - 24 000 zł
estymacja: 20 000 - 24 000 zł
Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)
Nr katalogowy321
Autoportret, 1948 / 1980
ołówek, długopis, papier naklejony na płytę; 45 x 40,5 cm;
sygn. p. d.: H.Stażewski (długopisem);
estymacja: 16 000 - 22 000 zł
estymacja: 16 000 - 22 000 zł
Marek WŁODARSKI (Henryk Streng) (1903-1960)
Nr katalogowy323
Scena rodzajowa
gwasz, ołówek, papier; 33,5 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: WŁODARSKI.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
sygn. l. d.: WŁODARSKI.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
Tadeusz BRZOZOWSKI (1918-1987)
Nr katalogowy325
Portret
tusz, papier; 35 x 25 cm.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Władysław STRZEMIŃSKI (1893-1952)
Nr katalogowy327
Bezdomni - z cyklu: Białoruś Zachodnia, 1939/1985
akwaforta, papier czerpany, 30 x 43,5 cm (w świetle passe-partout);
p. d. pieczątka: GALERIA / ANNA WESOŁOWSKA;
estymacja: 2 500 - 2 800 zł
estymacja: 2 500 - 2 800 zł
Zdzisław BEKSIŃSKI (1930-2009)
Nr katalogowy329
Bez tytułu
fotografia czarno-biała, papier fotograficzny; 25 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: BEKSIŃSKI;
estymacja: 6 500 - 8 000 zł
sygn. p. d.: BEKSIŃSKI;
estymacja: 6 500 - 8 000 zł
Andrzej NOWACKI (ur. 1953)
Nr katalogowy331
Kompozycja, 2004
pastel, ołówek, papier; 21 x 21 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu: 250704-6 / A.Nowacki 2004 (ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
Salvadore DALI (1904-1989)
Nr katalogowy333
Flordali - Les Fruits II
litografia, papier welinowy Arches; 103 x 72,5cm;
na odwrocie stempel z opisem wydawcy i numeracja: 474/5000;
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
Andrzej KURZAWSKI (1928-2012)
Nr katalogowy335
Okno 3, 2002
akryl, tektura; 42 x 55 cm;
sygn. p. d.: Kurzawski.
estymacja: 4 500 - 5 400 zł
sygn. p. d.: Kurzawski.
estymacja: 4 500 - 5 400 zł
Marek SAJDUK (ur. 1946)
Nr katalogowy337
Multiversum 2, 2020
olej, płótno; 81 x 93 cm;
opis autorski na odwrocie: MAREK / SAJDUK / "MULTIVERSUM 2";
estymacja: 6 000 - 7 500 zł
estymacja: 6 000 - 7 500 zł
Grzegorz MORYCIŃSKI (1936-2015)
Nr katalogowy339
Wnętrze z postaciami, 1966
olej, płótno; 125 x 11 cm;
sygn. i dat. p. d.: MORYCIŃSKI 1966;
estymacja: 16 000 - 19 000 zł
estymacja: 16 000 - 19 000 zł
Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)
Nr katalogowy341
Bez tytułu, 2018
olej, akryl, płótno; 65 x 87 cm
sygn. i dat. l. d.: E. Gerlach 2018.
estymacja: 6 600 - 8 000 zł
estymacja: 6 600 - 8 000 zł
Zbigniew (GRE) GRĘZIAK (ur. 1963)
Nr katalogowy343
Bez tytułu, 2015
olej, deska, technika własna; 70 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: GRE2015.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
sygn. i dat. l. d.: GRE2015.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Nr katalogowy345
Coś nas zżera I, 2018
olej, płótno, technika własna; 100 x 100 cm;
sygn. l. d.: GRE2018;
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
sygn. l. d.: GRE2018;
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Maksymilian KREUTZ-MAJEWSKI (ur. 1966)
Nr katalogowy347
Studium Przestrzeni III, 2020
metal, aluminium, płyta; 70 x 70 cm;
na odwrocie opis autorski: Studium Przestrzeni III / MAX KREUTZ MAJEWSKI 2020.
estymacja: 5 700 - 6 800 zł
estymacja: 5 700 - 6 800 zł