Piotr MŁODOŻENIEC (ur. 1956)

301
Coexist, 2017 akryl, płótno; 30 x 40 cm;
sygn. p. d.: Piotr;
estymacja: 1 300 - 1 600 zł

Piotr MŁODOŻENIEC (ur. 1956)

302
Kompozycja, 2016 akryl, płótno; 90 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Piotr Młodożeniec / 2016 / kompozycja 16 / akr/pł.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

303
Paysage, 2018 olej, płótno; 65 x 113 cm;
sygn. i dat. l. g.: S.MŁODOŻENIEC2018;
estymacja: 4 000 - 4 800 zł

Edward DWURNIK (1943-2018)

304
Münster V, z cyklu "Podróże autostopem, 1978 olej, płótno; 150 x 210 cm;
sygn. i dat. l. d.: E. DWURNIK / 1978 II, opisany p. d.: MÜNSTER - WESTFALIA;
estymacja: 240 000 - 270 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)

HASIOR WŁADYSŁAW (1928 - 1999)

305
Medytacje, 1981 technika własna, płyta pilśniowa; 100,5 x 67 cm;
Na odwrocie: Medytacje / Hasior Wł / 1981
estymacja: 38 000 - 45 000 zł

Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

306
Bez tytułu, 2018 akryl, płótno; 50 x 50 cm
sygn. i dat. na odwrocie: L. Tarasewicz 2018 / Acrylic on canvas / 50 x 50
estymacja: 44 000 - 53 000 zł

Andrzej BEDNARCZYK (ur. 1960)

307
Na krawędzi nocy buduję świątynię IV, 1996 technika własna, płótno; 100 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: „Na krawędzi nocy / buduję świątynię” / IV / A. Bednarczyk / 4/CXLXI / 1996;
estymacja: 13 000 - 15 000 zł

Witold URBANOWICZ (1931-2013)

308
Piramida III, 1974 winawil, pigmenty, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. i dat. śr. d.: W. Urbanowicz / 1974.;
estymacja: 18 000 - 22 000 zł

Fryderyk Antoni HAYDER (1905-1990)

309
Spodek w Katowicach, 1975 olej, płótno; 112,5 x 132,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: F. HAYDER 75;
estymacja: 5 800 - 6 500 zł

Zbigniew M. DOWGIAŁŁO (ur. 1961)

310
Zielona dziewczyna pod tęczą przeznaczenia, 2004 olej, płótno; 190 x 240 cm;
sygn. p. d.: Z. DOWGIAŁŁO;
estymacja: 38 000 - 45 000 zł

Jacek SROKA (ur. 1957)

311
Poszukiwacze, 2011 olej, płótno; 18 x 55 cm;
sygn. i dat. l. d.: SROKA 2011;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

312
Zabawa, 1985 olej, płótno; 97 x 130 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz ' 85,
estymacja: 13 000 - 16 000 zł

Jan PAMUŁA (1944-2022)

313
Światło olej, płótno; 101 x 75 cm;
sygnowany dwukrotnie na krośnie: PAMUŁA;
estymacja: 13 000 - 15 000 zł

Jan PAMUŁA (1944-2022)

314
Taniec olej, płótno; 100 x 79 cm;
na odwrocie stempel wywozowy z 1969 r.
estymacja: 13 000 - 15 000 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

315
Conqueror akryl, gwasz, kredka, płótno; 95 x 80 cm;
sygn. l. d.: T. Sętowski;
estymacja: 50 000 - 60 000 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

316
Moment lotu akryl, olej, płyta; 38,5 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T. Sętowski;
estymacja: 40 000 - 50 000 zł

WITOLD-K (ur. 1932)

317
Z cyklu "Ludzie", #2046., 1968 olej, płótno, papier; 50,7 x 40,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. g.: WITOLD-K.68. / #2046.
estymacja: 15 000 - 18 000 zł

Jan TARASIN (1926-2009)

318
Bez tytułu, 1986 akwarela, gwasz, papier; 40 x 49 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan Tarasin 86 (długopisem).
estymacja: 15 000 - 18 000 zł

Alfred LENICA (1899-1977)

319
Perpetuum mobile, ok. 1947 technika mieszana, papier; 43 x 44 cm;
sygn. p. d.: lenica (ołówkiem).
estymacja: 20 000 - 24 000 zł

Alfred LENICA (1899-1977)

320
Bez tytułu gwasz, papier; 26 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A Lenica (ołówkiem).
estymacja: 5 000 - 6 500 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

321
Autoportret, 1948 / 1980 ołówek, długopis, papier naklejony na płytę; 45 x 40,5 cm;
sygn. p. d.: H.Stażewski (długopisem);
estymacja: 16 000 - 22 000 zł

Erna ROSENSTEIN (1913-2004)

322
Pejzaż, 1969 tusz lawowany, piórko, kredka, papier; 19 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. śr. E. Rosenstein 69.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł

Marek WŁODARSKI (Henryk Streng) (1903-1960)

323
Scena rodzajowa gwasz, ołówek, papier; 33,5 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: WŁODARSKI.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł

Jerzy KAŁUCKI (1931-2022)

324
Bez tytułu; 2010 ołówek, papier; 25 x 20 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: JK 2010.
estymacja: 1 300 - 1 600 zł

Tadeusz BRZOZOWSKI (1918-1987)

325
Portret tusz, papier; 35 x 25 cm.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł

Władysław STRZEMIŃSKI (1893-1952)

326
Bezdomni - z cyklu: Białoruś Zachodnia, 1939/1985 akwaforta, papier czerpany; 30 x 43,5 cm (w świetle passe-partout);
p. d. pieczątka: GALERIA / ANNA WESOŁOWSKA;
estymacja: 2 500 - 2 800 zł

327
Bezdomni - z cyklu: Białoruś Zachodnia, 1939/1985 akwaforta, papier czerpany, 30 x 43,5 cm (w świetle passe-partout);
estymacja: 2 500 - 2 800 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1930-2009)

328
Czarny akt fotografia czarno-biała, papier fotograficzny; 21 x 16 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie pieczęcie: ZDZISŁAW BEKSIŃSKI / SANOK, ULICA ŚWIERCZEWSKIEGO Nr 29.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

329
Bez tytułu fotografia czarno-biała, papier fotograficzny; 25 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: BEKSIŃSKI;
estymacja: 6 500 - 8 000 zł

Jerzy GRABOWSKI (1933-2004)

330
Układ paralelny - szkic III, 1990 goffrage, linoryt barwny, papier; 29 x 33,5 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu: 1990r. Układ paralelny / e.a. II/XII / Jerzy Grabowski (ołówkiem).
estymacja: 2 800 - 3 400 zł

Andrzej NOWACKI (ur. 1953)

331
Kompozycja, 2004 pastel, ołówek, papier; 21 x 21 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu: 250704-6 / A.Nowacki 2004 (ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 3 000 zł

Jean MIRÓ (1893-1983)

332
Teka 7 litografii: Miró Escultor zestaw 7 litografii, papier; 19,5 x 39,5 cm (w świetle passe-partout).
W 1974 roku artysta skomponował serię grafik w formacie krajobrazowym „Miró Escultor”,
estymacja: 9 000 - 11 000 zł

Salvadore DALI (1904-1989)

333
Flordali - Les Fruits II litografia, papier welinowy Arches; 103 x 72,5cm;
na odwrocie stempel z opisem wydawcy i numeracja: 474/5000;
estymacja: 6 500 - 7 500 zł

Marta DESKUR (ur. 1962)

334
Kafel, 2004 kafel ceramiczny; 19,8 x 19,8 cm
sygn. dat. i opisany na odwrocie: MARTA DESKUR / 11/15 2004.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł

Andrzej KURZAWSKI (1928-2012)

335
Okno 3, 2002 akryl, tektura; 42 x 55 cm;
sygn. p. d.: Kurzawski.
estymacja: 4 500 - 5 400 zł

Andrzej KURZAWSKI (1928-2012)

336
Biele, 2010 akryl, płyta; 63,5 x 70 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: A. Kurzawski / 2010 r.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Marek SAJDUK (ur. 1946)

337
Multiversum 2, 2020 olej, płótno; 81 x 93 cm;
opis autorski na odwrocie: MAREK / SAJDUK / "MULTIVERSUM 2";
estymacja: 6 000 - 7 500 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

338
Kwiaty i skrzypce, 1989 olej, płótno; 70 x 90 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 19 000 - 23 000 zł

Grzegorz MORYCIŃSKI (1936-2015)

339
Wnętrze z postaciami, 1966 olej, płótno; 125 x 11 cm;
sygn. i dat. p. d.: MORYCIŃSKI 1966;
estymacja: 16 000 - 19 000 zł

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921 - 2016)

340
Chrystus na Krzyżu, 1991 olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: JANINA KRAUPE / "CHRYSTUS NA KRZYŻU" / olej, 1991.
estymacja: 10 000 - 15 000 zł

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

341
Bez tytułu, 2018 olej, akryl, płótno; 65 x 87 cm
sygn. i dat. l. d.: E. Gerlach 2018.
estymacja: 6 600 - 8 000 zł

Mikołaj MALESZA (ur. 1954)

342
Bez tytułu, z cyklu: Podróże, 2001 olej, płótno; 65 x 92 cm;
estymacja: 3 700 - 4 500 zł

Zbigniew (GRE) GRĘZIAK (ur. 1963)

343
Bez tytułu, 2015 olej, deska, technika własna; 70 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: GRE2015.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł

344
Bez tytułu, 2015 olej drapany, technika autorska, tektura; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: GRE2015.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł

345
Coś nas zżera I, 2018 olej, płótno, technika własna; 100 x 100 cm;
sygn. l. d.: GRE2018;
estymacja: 5 500 - 6 500 zł

Maksymilian KREUTZ-MAJEWSKI (ur. 1966)

346
Black Yellow technika własna, płyta; 1 część: 121 x 46 cm, 2 część: 121 x 40 cm;
na odwrocie opis autorski: MAKSYMILIAN / KREUTZ MAJEWSKI
estymacja: 7 000 - 8 500 zł

347
Studium Przestrzeni III, 2020 metal, aluminium, płyta; 70 x 70 cm;
na odwrocie opis autorski: Studium Przestrzeni III / MAX KREUTZ MAJEWSKI 2020.
estymacja: 5 700 - 6 800 zł

Teresa WALLIS-JONIAK (ur. 1926)

348
Nad Gardą, 2015 olej, płótno; 65 x 81 cm
sygn. i dat. p. d.: T.WallisJ.15;
estymacja: 5 300 - 6 400 zł