Lot No.: 142

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Lot No.: 142

Głowa starca w futrzanej czapce, 1939

olej, tektura naklejona na sklejkę, 16,3 x 10 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil Hofman / 1939