Lot No.: 155

Zbigniew JAROSZ-GOSTWICKI (1906-2003)

Lot No.: 155

Martwa natura, ok. 1935

olej, płótno, 57 x 70 cm;
sygn. p. d.: Jarosz Gostwicki